Trwa ładowanie...

Ukradł na oczach kamer. Rozpoznajesz tę osobę?

Zuchwała kradzież w Śródmieściu [WIDEO]

Ukradł na oczach kamer. Rozpoznajesz tę osobę?
d7itk4b
d7itk4b

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie zuchwałej kradzieży zegarka w sklepie. - Wizerunek osoby podejrzewanej o popełnienie tego przestępstwa zarejestrowały kamery monitoringu - informuje Komenda Stołeczna Policji . Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny.

Do przestępstwa doszło 14 maja, około 17.00 w jednym z warszawskich sklepów w Śródmieściu. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa, jak i cały przebieg zdarzenia. Na filmie możemy zobaczyć jak mężczyzna odłącza zabezpieczenie w formie plastikowego ekspozytora, chowa zegarek do kieszeni i wychodzi ze sklepu.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny. Informacje można przekazać telefonując pod numer 22/ 60 371 70 lub 22/ 60 379 40 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl lub osobiście, na posterunku przy Wilczej 21.

d7itk4b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7itk4b