Ukradł rower z zamkniętego osiedla. Nagrały go kamery

"Złodziej znał kody do bramek wejściowych na zamkniętym osiedlu".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ukradł rower z zamkniętego osiedla. Nagrały go kamery

Na warszawskiej Pradze mężczyzna wszedł na teren zamkniętego osiedla i ukradł rower. Nagrały go kamery z monitoringu. Właściciel roweru udostępnił wideo i zdjęcia w sieci.

Nagranie przedstawia zamknięte osiedle na Pradze. W pewnym momencie przez jedne z drzwi wchodzi mężczyzna z plecakiem, w białej kurtce i czarnych spodniach. Przechadza się po dziedzińcu, zagląda do klatek schodowych. Po kilku minutach z jednej wyjeżdża na rowerze i kieruje się w stronę wyjścia.

Zdarzenie nagrały kamery z monitoringu zamieszczone na budynkach osiedla. Właściciel roweru udostępnił je w internecie. Jak mężczyzna dostał się na teren osiedla? - Znał kody do bramek wejściowych na zamkniętym osiedlu - mówi właściciel roweru. Dodaje, że od razu zgłosił sprawę na policję.

- Każdego dnia na terenie Komendy Rejonowej Policji Warszawa VIdochodzi do wielu kradzieży rowerów. To nie jest jednorazowa sytuacja. Jeżeli ten pan zgłosił zawiadomienie, to na pewno trwają czynności w kierunku odnalezienia sprawcy i skradzionego roweru - mówi naszej reporterce Agata Halicka z komendy policji na Pradze Północ.

- Bardzo proszę o udostępnienie tej wiadomości, może internety pomogą w znalezieniu tej mendy - prosi poszkodowany.

Przeczytaj też: **Dziewczyna usunięta z Sejmu ma komunikat dla marszałka Kuchcińskiego. "Chcę konsekwencji"**

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.