Trwa ładowanie...
dkgift3

Ukradł rowery za prawie 35. tys. zł. W marcu tego roku wyszedł z więzienia

"Przyznał się do zarzucanych czynów"
Share
Ukradł rowery za prawie 35. tys. zł. W marcu tego roku wyszedł z więzienia
dkgift3

Nawet 5 lat więzienia grozi 26-letniemu Mariuszowi D., który ma na koncie kradzież 16 rowerów ze Śródmieścia, Pragi Południe oraz Woli. Mężczyzna już usłyszał zarzuty za przestępstwa popełnione w warunkach recydywy.

Jego łupem padły jednoślady warte prawie 35 tys. złotych. 26-latek zabierał głównie te pozostawione na klatkach schodowych oraz w garażach podziemnych. Specjalnymi nożycami przecinał zabezpieczenia. Skradzione rowery sprzedawał za kwotę od 200 do 400 złotych przypadkowym nabywcom na terenie giełdy Bronisze. Jak informują mundurowi, było to główne źródło utrzymania Mariusza D.

Funkcjonariusze przesłuchali w tej sprawie świadków, zabezpieczono też nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunek mężczyzny podejrzanego o te kradzieże. W sumie łupem padły jednoślady warte prawie 35 tys. złotych. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych czynów.

dkgift3

Okazało się też, że 26-latek ma na swoim koncie inne przestępstwa i w marcu tego roku opuścił więzienne mury, gdzie odbywał karę 1,5 roku więzienia za liczne kradzieże. Teraz grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Przeczytajcie też: Zamknięto Teatr Żydowski. "Odwołujemy spektakle do końca sezonu"

dkgift3

Podziel się opinią

Share
dkgift3
dkgift3