ycipk-1v18gi

Ukradli samochód. Po szaleńczej jeździe auto spalili

Czterech mężczyzn trafiło do policyjnej celi [WIDEO]
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ukradli samochód. Po szaleńczej jeździe auto spalili
ycipk-1v18gi

Do policyjnej celi trafiło czterech mężczyzn, którzy skradzionym peugeotem, pod wpływem alkoholu urządzili sobie rajd po powiecie otwockim. Po skończonej jeździe pojazd spalili w lesie. - Nie były to jedyne przestępstwa jakich mężczyźni dopuścili się tej nocy - informuje Komenda Stołeczna Policji.

W niedzielną noc na jednej z ulic w Józefowie doszło do próby kradzieży bmw. Sprawca włamał się do jego wnętrza i próbował uruchomić silnik pojazdu. Okazało się to niemożliwe, bowiem właściciel pojazdu akurat tego dnia wyjął z samochodu akumulator. Kolejnym samochodem, który usiłował ukraść mężczyzna, był zaparkowany w pobliżu opel. Jednak i w tym przypadku złodziej musiał odpuścić. Udało się za trzecim razem - łupem stał się zaparkowany niedaleko peugeot.

O kradzieży samochodu i próbach uruchomienia innych pojazdów powiadomiono policjantów , którzy ruszyli na poszukiwania. W pobliskim kompleksie leśnym znaleziono peugeota - został porzucony i podpalony. Uległ całkowitemu zniszczeniu.

ycipk-1v18gi

Zebrany przez józefowskich funkcjonariuszy materiał dowodowy, doprowadził wczoraj do zatrzymania czterech mężczyzn podejrzewanych o udział w tych przestępstwach. 24-, 26- i dwóch 30-latków trafiło do policyjnej celi.

Policjanci prowadzący sprawę ustalili, że najprawdopodobniej sprawcą kradzieży peugeota i uszkodzenia dwóch pozostałych pojazdów jest 26- latek, który zaraz po dokonaniu kradzieży zabrał na "wycieczkę" po powiecie swoich trzech kolegów. W międzyczasie panowie spożywali alkohol. Gdy w aucie zabrakło paliwa, po prostu skradli je na jednej ze stacji paliw. Gdy skończył im się alkohol, porzucili i podpalili samochód.

Jak informuje KSP, jeszcze dziś 26-latek odpowie za uszkodzenia dwóch pojazdów, kradzież peugeota i paliwa. Jego 24-letni kolega odpowie za podpalenie samochodu. Śledczy ustalą także, jaki udział w tym przestępstwie miało dwóch pozostałych 30-latków.

Przeczytajcie też: Zobaczył, jak złodzieje holują jego skradziony samochód

ycipk-1v18gi
Podziel się
Podziel się
ycipk-1v18gi
ycipk-1v18gi
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1v18gi