Trwa ładowanie...

Ukradli samochód. W środku były prezenty "Szlachetnej Paczki"

Policja szuka złodzieja, który w weekend ukradł samochód ze strzeżonego parkingu na warszawskim Żoliborzu. W środku znajdowały się prezenty przygotowane przez wolontariuszy w ramach "Szlachetnej Paczki".

Ukradli samochód. W środku były prezenty "Szlachetnej Paczki"Źródło: Shutterstock.com, fot: stokkete
d2qnvqh
d2qnvqh

Jak informuje RMF FM, skradzione prezenty miały trafić do rodziny z miejscowości Mrozy na Mazowszu. Były to: ubrania, jedzenie, komputer, kosmetyki, a także prezenty dla 10-latki.

Rzeczy były zapakowane w ok. 20 pudeł. Szacowana wartość upominków wynosi ok. 3 tys. zł. Miały one trafić do rodziny w miniony weekend. Niestety, ktoś włamał się do samochodu stojącego na strzeżonym parkingu przy ul. Broniewskiego.

WawaLove skontaktowało się z organizatorami Szlachetnej Paczki. Rzeczniczka Paula Wolecka zapewnia, że do tej rodziny na pewno dotrze pomoc. - Paczka jest właśnie przygotowywana przez wolontariuszy, którzy zorganizowali zbiórkę. Wiemy, że już dotarła pralka, która była w innym transporcie. Zdarzają się odosobnione przypadki, w których do danej rodziny nie dotrze pomoc z różnych powodów. Ten przypadek był wyjątkowo przykry. Mam nadzieję, że kolejna pomoc dotrze w pierwszej połowie tego tygodnia - mówi Wolecka.

Zobacz wideo

Stołeczna policja prosi o pomoc w odnalezieniu złodzieja. Prezenty przechowywane były w ciemnoczerwonej Toyocie Yaris o numerach WD0646E.

źródło: RMF FM

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

*Przeczytaj też: Tajemnicze zeznania ws. kamienicy Waltzów. Wiedzieli o nielegalnej transakcji? *

d2qnvqh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qnvqh