Trwa ładowanie...
d3t7uku

Ukradli samochód. W środku były prezenty "Szlachetnej Paczki"

Policja szuka złodzieja, który w weekend ukradł samochód ze strzeżonego parkingu na warszawskim Żoliborzu. W środku znajdowały się prezenty przygotowane przez wolontariuszy w ramach "Szlachetnej Paczki".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paczka z prezentami
Paczka z prezentami (Shutterstock.com, Fot: stokkete)
d3t7uku

Jak informuje RMF FM, skradzione prezenty miały trafić do rodziny z miejscowości Mrozy na Mazowszu. Były to: ubrania, jedzenie, komputer, kosmetyki, a także prezenty dla 10-latki.

Rzeczy były zapakowane w ok. 20 pudeł. Szacowana wartość upominków wynosi ok. 3 tys. zł. Miały one trafić do rodziny w miniony weekend. Niestety, ktoś włamał się do samochodu stojącego na strzeżonym parkingu przy ul. Broniewskiego.

WawaLove skontaktowało się z organizatorami Szlachetnej Paczki. Rzeczniczka Paula Wolecka zapewnia, że do tej rodziny na pewno dotrze pomoc. - Paczka jest właśnie przygotowywana przez wolontariuszy, którzy zorganizowali zbiórkę. Wiemy, że już dotarła pralka, która była w innym transporcie. Zdarzają się odosobnione przypadki, w których do danej rodziny nie dotrze pomoc z różnych powodów. Ten przypadek był wyjątkowo przykry. Mam nadzieję, że kolejna pomoc dotrze w pierwszej połowie tego tygodnia - mówi Wolecka.

d3t7uku

Zobacz wideo

Stołeczna policja prosi o pomoc w odnalezieniu złodzieja. Prezenty przechowywane były w ciemnoczerwonej Toyocie Yaris o numerach WD0646E.

źródło: RMF FM

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

*Przeczytaj też: Tajemnicze zeznania ws. kamienicy Waltzów. Wiedzieli o nielegalnej transakcji? *

d3t7uku

Podziel się opinią

Share
d3t7uku
d3t7uku