Trwa ładowanie...
d3erly6

Ukradli wózek niepełnosprawnemu dziecku

Każda informacja na temat sprawcy może okazać się przydatna
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ukradli wózek niepełnosprawnemu dziecku
d3erly6

Bezczelność złodziei nie zna granic. Kilka dni temu ktoś postanowił ukraść wózek inwalidzki na warszawskim Ursynowie . Należał do niepełnosprawnego chłopca.

Do kradzieży doszło w środę 7 grudnia pomiędzy godziną 10.00 a 16.00. Wózek pozostawiony był na klatce schodowej bloku przy ul. Szolc-Rogozińskiego. To jedyny środek transportu, jakim mogło poruszać się niepełnosprawne dziecko.

- Dwa dni temu zgłosiła się do nas mama dziecka i złożyła zawiadomienie o kradzieży. Wózek był nowy, kupiono go w październiku tego roku - podaje w rozmowie z Wawalove.pl Joanna Banaszewska ze stołecznej policji .

d3erly6

Łupem złodzieja padł wózek marki Zippy, koloru czerwonego. Jak informują funkcjonariusze, obecnie trwają czynności, które mają na celu ustalenie sprawcy kradzieży.

Jeżeli ktokolwiek widział to zdarzenie lub posiada informację o osobie, która mogła skraść wózek, powinien skontaktować się ursynowską policją. Każda wiadomość może okazać się przydatna. Kontakt z funkcjonariuszami możliwy jest osobiście w komisariacie przy ul. Janowskiej 7, bądź telefonicznie pod nr. telefonu 22 603 34 34 lub 997.

Źródło: policja/Wawalove

(Oprac: MO)

d3erly6

Przeczytaj też: Już w niedzielę nowy rozkład jazdy PKP. Sprawdź, co się zmieni

Podziel się
Podziel się
d3erly6

Podziel się opinią

Share

d3erly6

d3erly6