Ukryli w mieszkaniu ogromną ilość narkotyków. Zarzuty dla 5 osób

Zatrzymano pięciu mężczyzn.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ukryli w mieszkaniu ogromną ilość narkotyków. Zarzuty dla 5 osób

Ponad 2 kg narkotyków, tabletki extasy oraz 16 tysięcy zł zabezpieczyli policjanci z komendy stołecznej. Narkotyki ukryte były w dwóch mieszkaniach na terenie dzielnicy Bemowo. W wyniku akcji zatrzymano pięciu mężczyzn w wieku od 23-44 lat, którym postawiono zarzuty. Trzy osoby trafiły do aresztu na trzy miesiące, dwie zostały objęte dozorem policyjnym.

Funkcjonariusze z warszawskiego Bemowa zatrzymali pięć osób w związku z podejrzeniem posiadania narkotyków. W trakcie przeszukania dwóch mieszkań na terenie dzielnicy policjanci znaleźli 1,5 kg mefedronu, 0,5 kg marihuany, 130 gr amfetaminy i 15 gr tabletek extasy. Część narkotyków ukryta była w sejfie. Policjanci zabezpieczyli także ok. 16.000 złotych na poczet przyszłych kar.

Pięciu zatrzymanych mężczyzn trafiło do policyjnej celi. Śledczy gromadzili materiał dowodowy, przekazali zabezpieczone substancje do badania. Po wykonaniu czynności przez policjantów, w prokuraturze rejonowej zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty m.in. za posiadanie narkotyków, środków odurzających i substancji psychotropowych oraz za wprowadzanie ich w obrót.

Trzech mężczyzn trafiło do aresztu, dwie osoby objęte zostały dozorem policyjnym.

Przeczytaj też:  Potrącił dziecko na Targowej. Sędzia utajnił proces z obawy na "hejt"

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.