Trwa ładowanie...
d1hx2ky

Ukrywała się 10 lat. Znaleziono ją za szafą

"Przez całe lata unikała częstego wychodzenia z mieszkania i nie korzystała z opieki medycznej"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ukrywała się 10 lat. Znaleziono ją za szafą
d1hx2ky

Policjanci z wydziału kryminalnego, zajmujący się na co dzień poszukiwaniem osób zaginionych, zatrzymali w jednym z mieszkań, w centrum Warszawy 36- letnią kobietę. Od 10 lat była poszukiwana na podstawie listu gończego.

Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że poszukiwana może przebywać w jednym z wynajmowanych mieszkań w centrum. Po przybyciu na miejsce policjanci zostali poinformowani, że poszukiwana przez nich osoba "tutaj nie przebywa", postanowili jednak przyjrzeć się mieszkaniu dokładniej. Podczas oglądania jednego z pomieszczeń, za szafą znaleźli poszukiwaną, obecnie już 36–letnią panią.

Kobieta z obawy przed zatrzymaniem nigdy nie podjęła stałego zatrudnienia, utrzymywała się wyłącznie z drobnych prac dorywczych, przez całe lata unikała częstego wychodzenia z mieszkania. Nie miała ubezpieczenia, nie korzystała z pomocy lekarskiej, nie odnawiała i nie wyrabiała żadnych dokumentów.

d1hx2ky

Wszystko to z obawy przed zatrzymaniem w sprawie podejrzenia o współudział w kradzieży telewizora, do której doszło 10 lat wcześniej.

Przeczytajcie też: Niszczą kamienicę Mirona Białoszewskiego!

d1hx2ky

Podziel się opinią

Share
d1hx2ky
d1hx2ky