Trwa ładowanie...

Ulica Filtrowa do usług

Są konsultacje, jest też konkurs na zaprojektowanie koncepcji graficznej szyldu dla ulicy Filtrowej na warszawskiej Ochocie! Zgłoszenia do dziś (19 X 2012) do końca dnia!

Ulica Filtrowa do usług
drh81iw
drh81iw

Zapraszamy do udziału w konkursie na zaprojektowanie koncepcji graficznej szyldu dla ulicy Filtrowej na warszawskiej Ochocie. Konkurs połączony jest z warsztatami, na których uczestnicy poznają warunki, jakie powinien spełniać projekt, by zdobyć wysokie oceny jury konkursowego. Poniżej ogólne zasady udziały w warsztatach i konkursie:

  1. Do piątku (19 X 2012) do godziny 23:59 prześlij swoje zgłoszenie na adres: ewa.zielinska@filtrowa.org
  2. Po otrzymaniu potwierdzenia, załóż własny profil na stronie www.filtrowa.org
  3. Weź udział w spotkaniach 23 października 2012 o 18.00 w MSN i 30 października 2012 w Filtry Cafe
  4. Uzupełnij dane na profilu
  5. Stwórz koncepcję graficzną szyldów
  6. Zapisz projekt na stronie www.filtrowa.org
  7. Czekaj na werdykt jury!

Do piątku (19 X 2012) do godziny 23:59 prześlij swoje zgłoszenie na adres:* ewa.zielinska@filtrowa.org*

drh81iw

Uczestnicy warsztatów zmierzą się z zadaniem przygotowania projektu szyldu dla ulicy Filtrowej. Wizualizacje opracują samodzielnie, a „pracę w toku” prezentować będą we własnym profilu na stworzonej specjalnie w tym celu stronie internetowej. Ostatecznie jury wybierze najlepsze z projektów, a te staną się podstawą działań zmierzających do wprowadzenia odpowiednich regulacji prawnych dotyczących estetyki witryn sklepowych.

Ale zanim to nastąpi, odbędzie się „gra konsultacyjna”. Podczas spotkań warsztatowych ich artystyczne wizje stopniowo ograniczane będą ramami formalnymi i potrzebami odbiorców. Łatwo nie będzie, ale tylko w ten sposób projekty, które powstaną, będą miały szansę zaistnieć w przestrzeni publicznej.

drh81iw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drh81iw