Trwa ładowanie...

Umiesz parzyć kawę? Zostań specjalistą ds. marketingu cyfrowego w Muzeum Warszawy

Placówka prowadzi aktualnie rekrutację na to stanowisko.
Share
Umiesz parzyć kawę? Zostań specjalistą ds. marketingu cyfrowego w Muzeum Warszawy
d1qoy4i

Muzeum poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. marketingu cyfrowego. Wymogi odnoszące się np. do kwestii kreowania wizerunku, obsługi kampanii medialnych albo administrowania stroną internetową wydają się naturalnymi dla osoby zatrudnionej na takim stanowisku.

Jednak placówka w ogłoszeniu rekrutacyjnym do głównych zadań zalicza też: "obsługę ekspresu do kawy i sprzedaż gorących napojów". W trosce o właściwe przygotowanie się do rozmowy wszystkich aplikujących, rodzi się pytanie o ewentualne sprawdzenie tego elementu.

- Oczywiście, że nie będziemy weryfikować w praktyce umiejętności parzenia kawy i obsługi ekspresu - przekazał WawaLove.pl Dział Kadr Muzeum Warszawy. - Zależy nam jednak na tym by podczas nieobecności pracownika, który jest zwyczajowo odpowiedzialny za te kwestie mógł go zastąpić w przyszłości właśnie specjalista ds. marketingu cyfrowego.

d1qoy4i

Wszyscy kandydaci, którzy spełniają wymogi zawarte w ogłoszeniu oraz są zainteresowani podjęciem zatrudnienia w Muzeum Warszawy mogą zapoznać się ze szczegółami pod tym adresem.

Przeczytajcie też: Na Ochocie grasuje pedofil. Policja: "Sprawdzamy monitoring"

d1qoy4i

Podziel się opinią

Share
d1qoy4i
d1qoy4i