Trwa ładowanie...

Uniwersytet Warszawski ewakuowany!

Policja dostała informację o podłożeniu bomby. Podobny telefon wykonano w sprawie rzekomych ładunków na dachu squatu Przychodnia. Prawdopodobnie ma to związek z manifestacją przeciwko Marszowi Niepodległości

Share
Uniwersytet Warszawski ewakuowany!
d1wvzn3

Uniwersytet Warszawski ewakuowany! Policja dostała informację o podłożeniu bomby w budynku starego BUW-u – dowiedziało się Polskie Radio RDC. Na miejscu jest policja, trwają oględziny saperskie. Czy ma to związek z manifestacją przeciwko Marszowi Niepodległości, która miała wystartować o 17:30 spod bramy głównej UW? Prawdopodobnie tak, gdyż w tym samym czasie podobny telefon wykonano w sprawie rzekomych ładunków na dachu squatu Przychodnia.

Organizatorzy przesunęli miejsce zbiórki pod pomnik Kopernika, skąd marsz wyruszył w planowananym czasie.

Mamy dość - sytuacja wymaga zdecydowanej reakcji społecznej. Stanowczo sprzeciwiamy się działalności faszyzujących bojówek na ulicach polskich miast - zarówno 11 listopada, jak i każdego innego dnia. Chcemy, aby w otaczającej nas przestrzeni wszyscy mogli czuć się bezpiecznie- apelują organizatorzy demonstracji "Dość terroru Marszu Niepodległości - o ulice wolne i bezpieczne", którą zaplanowali na najbliższy piątek. Marsz przejdzie ulicami Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Pl. Trzech Krzyży – Mokotowska – Pl. Zbawiciela – Marszałkowska – Wilcza – Krucza – Hoża – Skorupki.

d1wvzn3

Na wydarzeniu na Facebooku swoją obecność zadeklarowało 4 tysiące osób.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d1wvzn3

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wvzn3
d1wvzn3