Trwa ładowanie...
d1guuxi

Uprawa marihuany w piwnicy bloku na Ursynowie

29-latkowi grozi do trzech lat wiezięnia
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uprawa marihuany w piwnicy bloku na Ursynowie
d1guuxi

Ursynowscy policjanci odkryli niecodzienną rzecz na terenie dzielnicy. Z zebranych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że w jednej z piwnic prawdopodobnie ktoś uprawia krzewy konopi indyjskich. Kiedy stróże prawa pojawili się tam, wyczuli wyraźny zapach przypominający marihuanę, a z pomieszczenia dochodził dźwięk wentylatorów.

Policjanci ustalili, kto jest właścicielem piwnicy oraz kto w ostatnim czasie ją użytkował, a potem postanowili sprawdzić, co znajduje się w środku.* Funkcjonariusze odkryli tam namiot, wyposażony w wentylację i oświetlenie. Na podłodze stało kilka donic z metrowymi krzewami konopi.* Technik kryminalistyki wykonał oględziny miejsca, a plantacja została zabezpieczona.

Zobacz: Nie chciał przyznać się, że się upił

d1guuxi

W tym samym czasie policyjny patrol pojawił się także w mieszkaniu ewentualnego właściciela odkrytej plantacji. Tam mundurowi zabezpieczyli pudełko, w którym znajdowały się torebki z roślinnym suszem i inne przedmioty, służące prawdopodobnie do nielegalnej uprawy. Chwilę później do policyjnego aresztu trafił mężczyzna, podejrzewany o posiadanie narkotyków oraz o uprawę konopi.

Wczoraj 29-latek usłyszał dwa zarzuty i został objęty policyjnym dozorem. Za te przestępstwa może mu grozić kara do 3 lat więzienia.


*Zobacz także: Heroina wszyta w perskie dywany z Iranu! *

d1guuxi

Podziel się opinią

Share
d1guuxi
d1guuxi