Trwa ładowanie...

Uroczystości religijne w Wilanowie. Zmiany w organizacji ruchu

W związku z odbywającym się w niedzielę Świętem Dziękczynienia, kierowców czekają wyłączenia z ruchu fragmentów ulic

Share
Uroczystości religijne w Wilanowie. Zmiany w organizacji ruchu
d3eei87

Zarząd Dróg Miejskich informuje, że na czasowe zmiany trzeba być przygotowanym w okresie 5-8 czerwca br. Święto Dziękczynienia odbędzie się w niedzielę na Polach Wilanowskich. W tym roku jego naczelne hasło brzmi: "Królowo Rodzin - dziękujemy i zawierzamy". Wierni będą dziękować za swoje rodziny oraz wędrówkę po stołecznych parafiach kopii obrazu Matki Boskiej Jasnogórskiej. Oto szczegóły zmian:

5 czerwca

Od godz. 12.00 zostanie zamknięta jezdnia zachodnia al. Rzeczypospolitej (w kierunku Konstancina) na odcinku od Prymasa Augusta Hlonda do Sejmu Czteroletniego.

d3eei87

6 czerwca

Od godz. 6.00 wyłączona zostanie wschodnia jezdnia (w kierunku Centrum) al. Rzeczypospolitej na odcinku od Prymasa Augusta Hlonda do Sejmu Czteroletniego. Oprócz zamkniętych arterii, 6 czerwca (w sobotę) odbędzie się Bieg Wdzięczności, a biorący w nim udział zawodnicy wykorzystają zamkniętą al. Rzeczypospolitej.

7 czerwca

Wyłączenie z ruchu al. Rzeczypospolitej na odcinku ulic od Prymasa Augusta Hlonda do Sejmu Czteroletniego będzie nadal obowiązywało. W godz. 12.00 – 16.00 al. Rzeczypospolitej na odcinku od ul. Hlonda do al. Wilanowskiej zostanie zawężona o jeden pas ruchu w obu kierunkach, pod miejsca parkingowe. Ruch kołowy będzie się odbywał po jednym pasie w obu kierunkach. Również od ul. Klimczaka do ul. Branickiego jeden pas zostanie wyznaczony pod parking. Auto będzie można także zostawić na ul. Przyczółkowej.

d3eei87

8 czerwca

Wschodnia jezdnia al. Rzeczypospolitej zostanie udostępniona dla ruchu kołowego. Otwarcie zachodniej jezdni al. Rzeczypospolitej na odcinku ulic od Prymasa Augusta Hlonda do Sejmu Czteroletniego nastąpi ok. godz. 14.00

d3eei87

Podziel się opinią

Share
d3eei87
d3eei87