Trwa ładowanie...

Ursynów ma nowy mural - niedźwiedzia wpatrującego się w motyla

"Dzielnica ma wiele pustych i wielkich ścian budynków, które aż się proszą, aby coś z nimi zrobić"

Ursynów ma nowy mural - niedźwiedzia wpatrującego się w motyla
d45zoqu
d45zoqu

Na ursynowskich blokach w Warszawie malują się właśnie gigantyczne murale. To sami mieszkańcy dzielnicy wpadli na ten pomysł w ramach projektów budżetu party*cypacyjnego. - Dzielnica ma wiele pustych i wielkich ścian budynków, które aż się proszą, aby coś z nimi zrobić - napisali autorzy w zaakceptowanym wniosku do budżetu partycypacyjnego. Właśnie powstał kolejny z zzaplanowanych malowideł: przy ul. Na Uboczu na NAtolinie możemy zobaczyć wielkiego niedźwiedzia. *

Jak czytamy w uzasadnieniu projektu, "projekt ursynowskich murali zakłada realizację trzech wielkoformatowych, dekoracyjnych grafik na ścianach budynków mieszących się na terenie dzielnicy i należących do SM 'Wyżyny'. Lokalizacje budynków na których powstaną murale będą wybrane tak, aby ekspozycja była widoczna dla jak największej liczby mieszkańców"

Odsłonięto już pierwszy - piękne ptaki przy ul. Meander. Własnie odsłonięto niedźwiedzia - etnologa, a wkrtóce pojawi się także trzeci - będzie to postać z kultowego serialu Barei "Alternatywy 4" - dozorca Stanisław Anioł. Projekty realizuje firma RedSheels.

d45zoqu
d45zoqu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45zoqu