Trwa ładowanie...
d1yas43

Urzędnicy stołecznego ratusza stawią się przed komisją weryfikacyjną

Na posiedzeniu pojawi się dwóch lub trzech dyrektorów stołecznego urzędu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Urzędnicy stołecznego ratusza stawią się przed komisją weryfikacyjną
d1yas43

Na czwartkowe przesłuchania w sprawie nieruchomości przy ul. Chmielnej 70 ma przyjść dwóch lub trzech dyrektorów Urzędu Miasta - ustaliło Radio ZET.

Jak dotąd, przed komisją nie zeznawał nikt, kto broniłby decyzji miejskich urzędników ws. reprywatyzacji.

Na posiedzenie jako strona wezwana jest też Marzena K. - była urzędniczka resortu sprawiedliwości, która miała na reprywatyzacji zarobić prawie 40 milionów złotych.

d1yas43

Kara dla Gronkiewicz-Waltz

Na poprzednim posiedzeniu komisji 29 czerwca br. nie stawiła się prezydent Warszawy. Komisja nałożyła na Hannę Gronkiewicz-Waltz dwie kary grzywny po 3 tys. zł. "Prezydent m.st. W-wy nie jest w postępowaniu stroną, a organem. Czekam na orzeczenie NSA. Złożę odwołanie od decyzji" - napisała na Twitterze Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Komisja nałożyła na prezydent stolicy dwie kary grzywny po 3 tys. zł. "Prezydent m.st. W-wy nie jest w postępowaniu stroną, a organem. Czekam na orzeczenie NSA. Złożę odwołanie od decyzji" - napisała na Twitterze Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Za ukaraniem prezydent stolicy było pięciu członków komisji z ramienia PiS, przeciwny był reprezentant PO Robert Kropiwnicki, od głosu wstrzymali się reprezentanci Nowoczesnej, PSL i Kukiz'15.

d1yas43

źródło: radiozet.pl

Przeczytaj też:

Podziel się
d1yas43

Podziel się opinią

Share

d1yas43

d1yas43