Trwa ładowanie...

„Ustrzel” Ikarusa! Ostatnia szansa!

Ostatnie dni konkursu! Warto wziąć udział

„Ustrzel” Ikarusa! Ostatnia szansa!
d1kcze2

Tylko do 7 listopada można wysyłać zdjęcia w konkursie organizowanym przez ZTM - "Ustrzel Ikarusa".

Zarząd Transportu Miejskiego szuka najładniejszych zdjęć Ikarusa - kultowego już autobusu, wciąż jeżdżącego po warszawskich drogach. Autobusy marki Ikarus są przez jednych znienawidzone, przez drugich darzone wielkim sentymentem. Przez wiele lat były symbolem komunikacji miejskiej w Stolicy. Przejechały miliony kilometrów i przewiozły miliardy pasażerów. Dziś powoli odchodzą do lamusa. Na ulicach jest ich coraz mniej. Niebawem – jako pojazdy zabytkowe – będą kursować jedynie na liniach okolicznościowych.

Spośród nadesłanych prac, jury do 13 listopada wybierze najlepsze. Lista laureatów konkursu zostanie opublikowana na stronach organizatorów do 15 listopada. O terminie wręczenia nagród zostaną powiadomieni drogą mailową. Autorzy trzech najlepszych zdjęć otrzymają nagrody. Najlepsze zdjęcia zostaną też opublikowane na stronach internetowych, trafią również do bazy fotograficznej organizatorów i będą mogły być wykorzystywane w celach promocyjnych.

d1kcze2

7 listopada to ostatni dzień nadsyłania prac. Zdjęcia na płytach CD należy składać w kancelarii ZTM przy ul. Żelaznej 61 wraz z podpisanym stosownym oświadczeniem (w załączeniu). Każdy uczestnik może złożyć dowolną liczbę fotografii wykonanych zarówno w pionie jak i poziomie.

Wszelkie informacje oraz regulamin konkursu znajdziemy TUTAJ .

d1kcze2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kcze2