Trwa ładowanie...

Uszkodził samochód, bo chciał się przespać

Właściciel Citroena zaparkowanego przy ul. Kondratowicza zastał niecodzienny widok. Wybita szyba w aucie a w środku śpiący mężczyzna
Share
Uszkodził samochód, bo chciał się przespać
d3533n2

Zaniepokojony tą sytuacją zadzwonił na numer 997, prosząc o natychmiastową interwencję. Dyżurny jednostki Policji skierował pod podany adres patrol , który akurat pełnił służbę w rejonie ul. Kondratowicza.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali nieproszonego gościa, od którego wyraźnie wyczuwalna była woń alkoholu . Badanie alkomatem tylko potwierdziło przypuszczenia policjantów. Mężczyzna bez ogródek przyznał, że to on uszkodził auto..bo po prostu nie miał gdzie się przespać. Właściciel samochodu nie zauważył, aby z wnętrza pojazdu zostało coś dodatkowo skradzione.

Zgadza się, pokrzywdzony nie zgłosił żadnych innych strat, oczywiście poza uszkodzeniem mienia-potwierdziła WawaLove.pl sierż. Paulina Onyszko z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI. Funkcjonariusze z Targówka zatrzymali Roberta G. i doprowadzili do aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy prokuratorskie zarzuty. Mężczyźnie może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

d3533n2

Przeczytajcie też: UEFA zrobiła prezent gimnazjum na Ursynowie

d3533n2

Podziel się opinią

Share
d3533n2
d3533n2