WP

Utrudnienia na kolei. Wiele pociągów opóźnionych

Problem dotyczy głównie składów podmiejskich wyjeżdżających ze stolicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Utrudnienia na kolei. Wiele pociągów opóźnionych
WP

Duże utrudnienia w ruchu pociągów na terenie Warszawy. Przy dworcu Warszawa Zachodnia doszło do awarii sieci trakcyjnej.

Do awarii doszło przy wjeździe na stację Warszawa Zachodnia od strony Śródmieścia. - Mieliśmy usterkę sieci trakcyjnej przy stacji Warszawa Zachodnia. Na miejsce został natychmiast wysłany zespół techniczny i pociąg sieciowy - informuje w rozmowie z Wawalove.pl Joanna Kubiak z zespołu prasowego PKP PLK. - Przy takiej pogodzie może dochodzić do takich sytuacji - dodaje.

Część z pociągów SKM i KM kursowała linią dalekobieżną przez stację Warszawa Centralna. W efekcie składy jadące w kierunku zachodnim pomijały przystanki Stadion, Powiśle i Ochota.

WP

Jak poinformowało nas PLK, po godzinie 17. usterkę udało się usunąć. Wciąż jednak wiele składów jest opóźnionych nawet 70 minut. Opóźnienia mogą utrzymywać się do późnych godzin wieczornych.

Zarząd Transportu Miejskiego do godziny 19. wprowadził wzajemne honorowanie biletów  ZTM  i Kolei Mazowieckich w obu kierunkach na odcinkach: Warszawa Wschodnia – Pruszków i Warszawa Rembertów – Warszawa Lotnisko Chopina. 

Autor: MO/Wawalove.pl

Przeczytaj też:  Z wagonów metra zniknęły reklamy. "Zmiana operatora"

WP
Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP