Trwa ładowanie...
d4n8ht7

Utrudnienia na Targowej, Chełmżyńskiej i w al. Niepodległości

Kierowcy muszą się uzbroić w cierpliwość
Share
Utrudnienia na Targowej, Chełmżyńskiej i w al. Niepodległości
d4n8ht7

Dzisiaj (czwartek 25 kwietnia) od godziny 23:00 zmieni się organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic Targowej i Kijowskiej. Zmiany w organizacji ruchu związane są budową tunelu centralnego odcinka II linii metra. Jezdnia ul. Targowej prowadząca w kierunku al. Zielenieckiej, na odcinku pomiędzy ul. K. Marcinkowskiego a ul. Kijowską, zostanie zwężona do jednego pasa ruchu. Nie będzie możliwości wyjazdu z ul. K. Marcinkowskiego w ul. Targową – jadący w tej relacji będą musieli pojechać ul. Jagiellońską do ul. J. Zamoyskiego. Dodatkowo zamknięty dla ruchu pieszych zostanie chodnik po zachodniej stronie ul. Targowej. Piesi będą mogli skorzystać z tymczasowego przejścia przez ul. Targową, wytyczonego przed skrzyżowaniem z ul. K. Marcinkowskiego.

W piątek ok. godz. 21:00 zamknięty zostanie wlot ul. Chełmżyńskiej w ul. Marsa. Utrudnienia potrwają do poniedziałku, do ok. godz. 4:00. Objazd zamkniętego odcinka ul. Chełmżyńskiej prowadzi ulicami: Chełmżyńska – Strażacka – Żołnierska.

Także od 26 kwietnia, od godz. 20:00 zamknięta zostanie zachodnia jezdnia (w kierunku Ursynowa) al. Niepodległości przy skrzyżowaniu z ul. Domaniewską. Ruch w obydwu kierunkach będzie się odbywał jezdnią wschodnią al. Niepodległości. Wytyczone zostaną trzy pasy ruchu – po jednym w każdym kierunku oraz dodatkowy, pozwalający na skręt w prawo w ul. Domaniewską (w kierunku ul. Puławskiej) oraz wyjazd z ul. Domaniewskiej. Zamknięty dla ruchu jest również odcinek ul. Domaniewskiej pomiędzy al. Niepodległości a E.J. Abramowskiego. Utrudnienia związane są z przebudową skrzyżowania al. Niepodległości i Domaniewskiej.

d4n8ht7

Podziel się opinią

Share
d4n8ht7
d4n8ht7