Trwa ładowanie...

Utrudnienia na Trasie Toruńskiej i ul. Strażackiej

Jeden kierunek ruchu na ul. Strażackiej i zmiany na Trasie Toruńskiej na węźle Modlińska

Share
Utrudnienia na Trasie Toruńskiej i ul. Strażackiej
d3a7t24

Od dzisiejszego poranka zwężona jest ul. Strażacka na odcinku od ul. Zawiszaków do ul. Kordiana. Utrudnienia związane są z odtwarzaniem nawierzchni jezdni po pracach wodociągowych.

Na zwężonym odcinku obowiązuje jeden kierunek ruchu – w stronę ul. Żołnierskiej. Najpierw w dniach 19 – 20 marca zwężona o połowę szerokości będzie jezdnia ul. Strażackiej w rejonie skrzyżowania z ul. Kordiana. Potem od 23 do 27 marca zwężona o połowę szerokości będzie jezdnia ul. Strażackiej na odcinku od ul. Zawiszaków do ul. Kordiana. W obydwu etapach na zwężonym odcinku będzie obowiązywał jeden kierunek ruchu – w stronę ul. Żołnierskiej. Objazd w przeciwnym kierunku zostanie poprowadzony ulicami: Żołnierska – Czwartaków – I.Paderewskiego.

Autobusy linii 143, 225 zmienią swoje trasy tylko w kierunku krańców Rembertów-Kolonia oraz Mokry Ług a linii nocnej N24 w obu kierunkach. Trasa linii dziennych od skrzyżowania ulic Żołnierskiej i Strażackiej będzie prowadziła ulicami Żołnierską i Czwartaków (143 pojedzie jeszcze ul. I.Paderewskiego) i dalej normalnymi trasami. Natomiast autobusy N24 pojadą trasą: Żołnierska – Czwartaków – I.Paderewskiego – (w lewo) al. gen. A. Chruściela „Montera” – REMBERTÓW-AON – Republikańska – Topograficzna – Frontowa – Szatkowników – Cyrulików – al. gen. A. Chruściela „Montera”– Strażacka i dalej swoją trasą podstawową.

d3a7t24

Zmiany na Trasie Toruńskiej od poniedziałku

Z kolei w poniedziałek, 23 marca ok. godz. 22.00 zmieni się organizacja ruchu na Trasie Toruńskiej na węźle Modlińska. Zamknięta dla ruchu zostanie południowa jezdnia główna. Ruch od strony Mostu gen. S. Grota-Roweckiego w kierunku Marek będzie odbywał się południową jezdnią zbiorczo-rozprowadzającą, na której będą dwa pasy ruchu. Utrzymany będzie wjazd z ul. Jagiellońskiej na Trasę Toruńską. Ruch na północnej jezdni głównej i jezdni zbiorczo-rozprowadzającej (w kierunku mostu) będzie odbywał się bez zmian. To zamknięcie związane jest z budową łącznicy z mostu na ul. Modlińską i potrwa do 20 kwietnia.

d3a7t24

Podziel się opinią

Share
d3a7t24
d3a7t24