Trwa ładowanie...

Utrudnienia w okolicy budowy południowej obwodnicy

Zamknięto skrzyżowanie Szyszkowej z Rebusową

Utrudnienia w okolicy budowy południowej obwodnicy
dhe1195

W związku z III etapem budowy Południowej Obwodnicy Warszawy S-2, od poniedziałku 30 lipca do 14 września tego roku, z powodu robót kanalizacyjnych** występować będą utrudnienia w ruchu na ulicy **Szyszkowej, w miejscu skrzyżowania z ul. Rebusową..To skrzyżowanie, jak również ulica Rebusowa, zostały całkowicie zamknięte dla ruchu.

W związku z wyłączeniem z ruchu skrzyżowania ulic Szyszkowa/Rebusowa linia 177 do odwołania zostaje skierowana na poniższą trasę skróconą: ZAJEZDNIA URSUS PŁN. – … – Al. Jerozolimskie – Ryżowa – BodychaWKD OPACZ 03(postój) – Bodycha – Al. Jerozolimskie – Starodęby – zawrotka na rondzie – Starodęby – Al. Jerozolimskie – Sosnkowskiego – … – ZAJEZDNIA URSUS PŁN.

Zawiesza się funkcjonowanie przystanków: Szyszkowa 04, WKD Opacz 01 i 02, Badylarska 01 i 02, Działkowa 02, Kolumba 01, Szarady 01 i 02.

Pamiętajcie również, że do końca sierpnia tego roku potrwają utrudnienia w okolicy al. Krakowskiej, na odcinku od ul. Szyszkowej do ul. Na Skraju. Ruch w obu kierunkach odbywa się tutaj jezdnią wschodnią - po dwa pasy ruchu w każdym kierunku.

dhe1195
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhe1195