Trwa ładowanie...

Utrudnienia w ruchu drogowym w związku z kanonizacją

Wyłączone ulice, utrudnienia w popularnych regionach stolicy, sprawdźcie!

Utrudnienia w ruchu drogowym w związku z kanonizacją
d2v9kyq
d2v9kyq

W związku z uroczystościami kanonizacji Jana Pawła II, które odbędą się 27 kwietnia, wystąpią zmiany w organizacji ruchu. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na znaki drogowe zwłaszcza w okolicach pl. Piłsudskiego i w Wilanowie gdzie odbędą się uroczystości towarzyszące kanonizacji w Centrum Opatrzności Bożej.

25 kwietnia (piątek) w godz. 17.00 – 23.30 - zostanie zamknięty rejon pl. Piłsudskiego, z ruchu kołowego zostaną wyłączone ul. Moliera, ul. Wierzbowa. Te zostaną zamknięte operacyjnie przez służby mundurowe. Z możliwości parkowania zostanie wyłączona ul. M. Tokarzewskiego – Karaszewicza, jak również zatoka postojowa na ul. Wierzbowej.

26 kwietnia (sobota) od godz. 9.00 rano do 27 kwietnia br. (niedziela) do godz. 22.00 – z ruchu kołowego zostanie wyłączona al. Rzeczypospolitej na odcinku od ul. Księdza Prymasa A. Hlonda do ul. Sejmu Czteroletniego.

27 kwietnia (niedziela) od godz. 7.00 rano do godz. 13.00 z ruchu kołowego zostanie wyłączona ul. Księdza Prymasa A. Hlonda na odcinku al. Rzeczypospolitej do ul. Św. U. Ledóchowskiej.

d2v9kyq

27 kwietnia (niedziela) od godz. 7.30 rano do godz. 16.00 al. Rzeczypospolitej zostanie zawężona po jednym pasie ruchu w każdym kierunku, z przeznaczeniem na miejsca parkingowe podczas trwających uroczystości. Również fragment ul. Przyczółkowej w kierunku Konstancina zostanie zawężony na miejsca parkingowe dla autokarów.

d2v9kyq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2v9kyq