Trwa ładowanie...
d2yn55e

Uwaga! Justyna Steczkowska na drodze. Piosenkarka straciła prawo jazdy za szybką jazdę

Jak podaje RMF FM, które dostało informację z gorącej linii, Justyna Steczkowska straciła prawo jazdy na trzy miesiące. Patrol drogówki zatrzymał ja w okolicach Grodziska Mazowieckiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna Steczkowska
Justyna Steczkowska (East News)
d2yn55e

Wydawać by się mogło, że gwiazdy pozostają poza prawem, albo przynajmniej ze względu na swoją rozpoznawalność obowiązuje ich taryfa łagodząca. Nic z tego. Nawet "diwa" Justyna Steczkowska musi liczyć się z konsekwencjami swoich przewinień

Jak podaje RMF FM, rano 22 czerwca, patrol drogówki zatrzymał piosenkarkę w Kozerach koło Grodziska Mazowieckiego. Steczkowska jechała samochodem w terenie zabudowanym o 64 km/h za szybko. Artystkę ukarano mandatem i zatrzymano jej prawo jazdy na trzy miesiące.

d2yn55e

Zadzwoniliśmy do managera artystki - Łukasza Wojtanowskiego, który twierdzi, że o sprawie jeszcze nie słyszał. Dziwne, tym bardziej, że o sprawie pisze teraz każdy, a Steczkowska czasami aż nad wyrost dba o swój wizerunek Nie zadzwoniła do swojego managera?

Steczkowska ostatnio dość aktywnie udziela się na swoim profilu na Instagramie, gdzie publikuje filmiki pozorowane na Kasię Nosowską. Artystka komentuje tam rzeczywistość. Ostatnio zaczęła się nawet z nią komunikować:

Ciekawe czy dzisiaj opowie o sytuacji z szybkiej jazdy na drodze.

d2yn55e

Podziel się opinią

Share

d2yn55e

d2yn55e