Trwa ładowanie...

Uwaga kierowcy! Ruszyła akcja "Galeria"!

Wzmożone kontrole, więcej patroli, wytypowane ulice - strażnicy miejscy kontrolują okolice Galerii Handlowej Mokotów.

Share
Uwaga kierowcy! Ruszyła akcja "Galeria"!
ddpfv9i

Po tym, jak centrum handlowe wprowadziło opłaty za parkowanie na swoim parkingu, wielu kierowców zaczęło zostawiać swoje auta na okolicznych ulicach, nie zważająca na zakazy. Wzmożone kontrole rozpoczęły się w poniedziałek, 23 lipca. Przez pierwsze dwa dni strażnicy wystawili 35 mandatów, wystosowali 8 pouczeń i poleceń. Aż 15 samochodów odholowano.

Strażnicy wzmożyli kontrole mi.in. w okolicach ulic Wołoskiej, Wilanowskiej, Rodziny Hiszpańskich, Domaniewskiej, Langego, Bryły, Lotników. Działania będą prowadzone cyklicznie do momentu, kiedy kierowcy nauczą się przestrzegania przepisów. Strażnicy miejscy biorą pod uwagę rozszerzenie działań również na inne ulice.

Od 1 czerwca w dni powszednie za czwartą oraz każdą kolejną godzinę postoju na wewnętrznym parkingu Galerii Mokotów trzeba zapłacić 4 złote. Centrum handlowe wprowadziło te opłaty, ponieważ pracownicy pobliskich biurowców zostawiali tu swoje samochody na cały dzień, blokując tym samym miejsca parkingowe dla klientów galerii. Wprowadzone opłaty nie powinny być problemem dla większości klientów, bo pierwsze trzy godziny postoju oraz parkowanie w weekendy są bezpłatne.

ddpfv9i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddpfv9i