Uwaga! Ktoś celowo rozrzuca trutkę, by zabić psy!

Apelujemy do mieszkańców, którzy w tym miejscu wyprowadzają swoje psy, by podczas spacerów trzymali czworonogi na smyczy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uwaga! Ktoś celowo rozrzuca trutkę, by zabić psy!
WP

Na terenie skweru Kompanii AK "Żniwiarz" na Żoliborzu ktoś umyślnie rozrzuca trutkę, która ma zaszkodzić biegającym tam psom. Prawdopodobnym powodem tego haniebnego czynu jest frustracja spowodowana tym, iż psy pozostawiają po sobie odchody. Nie jest to jednak wina czworonogów, tylko opiekunów, którzy nie stosują się do obowiązującego prawa i należy im zwracać na to uwagę. Nie wiadomo na razie, czy jakiś zwierzak ucierpiał z powodu rozrzucanej trutki.

Informacja o tym, że ktoś usiłuje zrobić krzywdę czworonogom, pojawiła się na ławce, na terenie skweru Kompanii AK "Żniwiarz" na Żoliborzu. "Wytrujemy obs...y skweru "Żniwiarz" oraz sąsiednich ulic!" brzmi "komunikat" trucicieli. Tuż obok wspomnianej informacji zawieszono drugą kartkę, która ma być przestrogą dla wszystkich posiadaczy psów, by uważali na to, co znajduje się w miejscach, w których spacerują ze swoimi pupilami. "UWAGA! Ktoś tu rozsypał TRUTKĘ! Psy w niebezpieczeństwie!" - informują osoby zatroskane o zdrowie zwierząt. To nie pierwszy taki przypadek w Warszawie. O poprzednich pisaliśmy tutaj .

 

WP

(Fot.  Żoliborz Moje Miasto )

Uważajcie na swoje czworonogi!

Apelujemy do mieszkańców, którzy w tym miejscu wyprowadzają swoje psy, by podczas spacerów trzymali czworonogi na smyczy. Warto również zwiększyć swoją uwagę i pilnować, by psy niczego nie zbierały z trawników. W przypadku, gdy zwierzę zje coś podejrzanego, należy niezwłocznie udać się z nim do weterynarza.

Przeczytaj też:  Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka w Warszawie

WP
Podziel się
Podziel się
Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP