Trwa ładowanie...
d3bxdum

Użyli noża i... tłuczka do mięsa. Dotkliwe pobicie na Grochowie

Brutalne pobicie na Grochowie.
Share
Użyli noża i... tłuczka do mięsa. Dotkliwe pobicie na Grochowie
d3bxdum

Użyli tłuczka do mięsa oraz noża. Trzech mężczyzn pobiło trojkę braci na warszawskim Grochowie. Jeden z pokrzywdzonych wymagał hospitalizacji. Policja zatrzymała jednego podejrzanego. Grozi im kara 8 lat pozbawienia wolności.

W czwartek, tuż przed godz. 20.00 policjanci interweniowali na jednej z ulic Grochowa. Anonimowy świadek zgłosił bijatykę. Na miejscu policjanci zastali trzech pobitych braci. Jeden z nich wymagał pomocy w warunkach szpitalnych. Dwóch pozostałych zrelacjonowało zdarzenie. Twierdzili, że zostali zaatakowani i dotkliwie pobici przez trzech mężczyzn, między innymi przy pomocy tłuczka do mięsa i noża. Nie potrafili wyjaśnić przyczyn tego zajścia.

Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawców pobicia. Kilkanaście minut po zdarzeniu jeden z podejrzewanych został zatrzymany, pokrzywdzeni rozpoznali napastnika. 20-letni Andrzej H. trafił do policyjnej celi.

d3bxdum

Na podstawie zebranych dowodów usłyszał zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Za ten czyn grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj też: Wielka awaria na Bródnie. Mieszkańcy bez ogrzewania

d3bxdum

Podziel się opinią

Share
d3bxdum
d3bxdum