Trwa ładowanie...

Użyli noża i... tłuczka do mięsa. Dotkliwe pobicie na Grochowie

Brutalne pobicie na Grochowie.

Użyli noża i... tłuczka do mięsa. Dotkliwe pobicie na Grochowie
d20o5g5
d20o5g5

Użyli tłuczka do mięsa oraz noża. Trzech mężczyzn pobiło trojkę braci na warszawskim Grochowie. Jeden z pokrzywdzonych wymagał hospitalizacji. Policja zatrzymała jednego podejrzanego. Grozi im kara 8 lat pozbawienia wolności.

W czwartek, tuż przed godz. 20.00 policjanci interweniowali na jednej z ulic Grochowa. Anonimowy świadek zgłosił bijatykę. Na miejscu policjanci zastali trzech pobitych braci. Jeden z nich wymagał pomocy w warunkach szpitalnych. Dwóch pozostałych zrelacjonowało zdarzenie. Twierdzili, że zostali zaatakowani i dotkliwie pobici przez trzech mężczyzn, między innymi przy pomocy tłuczka do mięsa i noża. Nie potrafili wyjaśnić przyczyn tego zajścia.

Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawców pobicia. Kilkanaście minut po zdarzeniu jeden z podejrzewanych został zatrzymany, pokrzywdzeni rozpoznali napastnika. 20-letni Andrzej H. trafił do policyjnej celi.

Na podstawie zebranych dowodów usłyszał zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Za ten czyn grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

d20o5g5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20o5g5