Trwa ładowanie...

Veturilo już działa!

Miasto zapowiada również wypożyczalnię rowerów cargo i samochodów!

Veturilo już działa!
d1r5h5d
d1r5h5d

System rowerów miejskich Veturilo - Nextbike Polskawystartowało w nocy z piątku na sobotę. Jak poinformował na Facebooku Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej: "Magda i dwóch Michałów zainaugurowali sezon 2014. 1 marca, 00:06". Mimo chłodu do 9:00 rano rowery wypożyczyło ponad 200 osób!

Kto nie jest jeszcze zarezerwowany w systemie Veturilo, a chciałby korzystać z rowerów, powinien zajestrować się poprzez strone www.veturilo.waw.pl . Pierwsze 20 minut jazdy rowerem jest darmowe. Kolejne 40 minut kosztuje złotówkę, druga godzina - 3 zł, trzecia - 5 zł, czwarta i następne - 7 zł.

d1r5h5d

Na warszawiaków czeka 2650 pojazdów ulokowanyc w 173 stacjach w całej Warszawie. Jeszcze w tym roku pojawią się nowe stacje - m.in. na Woli i Mokotowie .

To nie koniec atrakcji przewidzianych na ten rok. Jak podał Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej,rozpoczęły się również testy pierwszego zakupionego przez miasto roweru cargo. Jest szansa, że już niedługo i takie rowery będzie można wypożyczyć w Warszawie!

Miasto myśli również nad wprowadzeniem w Warszawie systemu wypożyczania samochodów. System Car2go, podobny do systemu wypożyczalni rowerów Veturilo, chce na warszawskie ulice wprowadzić firma Mercedes - czytaj więcej: * Wypożyczalnie samochodów jak Veturilo!*


d1r5h5d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1r5h5d