Trwa ładowanie...
d47olg4

Voo Voo i Agata Duda-Gracz na obchodach 71. rocznicy wybuchu powstania

Spektakle, koncerty i wystawy [PROGRAM]
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Voo Voo i Agata Duda-Gracz na obchodach 71. rocznicy wybuchu powstania
d47olg4

Muzeum Powstania Warszawskiego zaprezentowało program imprez związanych z 71 rocznicą. Już 24 lipca startuje koncert „Placówka '44", podczas którego odbędzie się premiera płyty nagranej przez Voo Voo z udziałem gości: Barbary Derlak, Tomka Makowieckiego, Organka, Justyny Święs i Barbary Wrońskiej.

Koncert, który rozpocznie się o 21.00, usłyszymy w parku Wolności. Pięć dni później, 29 lipca muzeum otworzy wystawę „Miara pokoju/Quantum of Peace".

1 sierpnia, w godzinach 14.00–17.00 przygotowano spotkanie edukacyjne dla rodzin „Morowe panny". O godzinie 20.00 na placu Piłsudskiego odbędzie się koncert „Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki" (uczestnicy otrzymają śpiewniki, by współuczestniczyć w zabawie). Koncert będzie transmitowany przez telewizję.

d47olg4

O północy odbędzie się premiera spektaklu dedykowanego powstaniu warszawskiemu. Będziemy mogli zobaczyć autorskie przedstawienie „Ciekawa pora roku" przygotowane przez Agatę Dudę-Gracz. Spektakl zostanie powtórzony w dniach 2–5 sierpnia.

2 sierpnia o godz. 15.00 odbędzie się fotograficzna gra miejska „Twoja klisza z powstania". Natomiast 5 sierpnia wystartuje wystawa „Zachowajmy ich w pamięci" upamiętniająca mieszkańców Warszawy, którzy zginęli podczas narodowego zrywu.

Szczegóły na stronach Muzeum, poniżej spot promujący obchody 71. rocznicy.

d47olg4

Podziel się opinią

Share
d47olg4
d47olg4