Trwa ładowanie...
d3uhnv2

W bidonie zamiast wody schował marihuanę

Mężczyzna już usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W bidonie zamiast wody schował marihuanę
d3uhnv2

59 gramów marihuany znaleźli dzielnicowi z mokotowskiej komendy w jednym z mieszkań przy Modrej. Policjanci zatrzymali 21-letniego Igora P. , do którego należały narkotyki.

Dzielnicowi z mokotowskiej komendy dostali informację, że mieszkaniec ulicy Modrej może posiadać marihuanę. Rozpoczęli obserwację okolicy i około 11.20 zauważyli, jak klatkę schodową opuszcza młody mężczyzna. Funkcjonariusze wylegitymowali go. Podczas tej czynności Igro P. był bardzo nerwowy i próbował uciec policjantom. Na pytanie o posiadanie środków odurzających powiedział, że niczego takiego nie posiada.

Policjanci skontrolowali odzież mężczyzny i znaleźli w kieszeni spodni skręta z marihuany. W związku z tym postanowili przeszukać jego mieszkanie. W jednym z pokoi na podłodze znaleźli saszetkę, a w niej trzy zawiniątka z marihuaną. Za łóżkiem natrafili na bidon wypełniony po brzegi środkiem odurzającym.

d3uhnv2

W sumie dzielnicowi zabezpieczyli 59 gramów marihuany. 21-letni Igor P. został zatrzymany i trafił do policyjnej izby zatrzymań. Mężczyzna już usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

Przeczytaj też: Zmiany w kursowaniu KM i S1

d3uhnv2

Podziel się opinią

Share
d3uhnv2
d3uhnv2