W hołdzie walczącym o polską niepodległość. Premiera utworu "Lufy&Bomby" [WIDEO]

Zespół "Z Dźwięków Urodzeni" podkreśla w teledysku np. trudną historię Warszawy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W hołdzie walczącym o polską niepodległość. Premiera utworu "Lufy&Bomby" [WIDEO]

Muzycy zachęcają do wejścia w świat młodych ludzi i spojrzenia na patriotyzm, z ich perspektywy. Utwór nawiązuje do współczesności i wyzwań, które stawia przed nami rzeczywistość. Jest ona jednak postrzegana przez pewien kontekst historyczny oraz całą dramaturgię zdarzeń, których uczestnikami byli m.in mieszkańcy stolicy .

- Lufy&Bomby to kawałek o przewrotnym tytule, mocno wykręcony, ale z równie szorstkim patriotycznym sznytem. – przekazał zespół Z Dźwięków Urodzeni – Świat widziany z perspektywy dwudziestolatków wpisany w przestrzeń, która jest mocno obciążona historią. Nasze miasto Warszawa. To co po nim zostało. Patriotyzm z przymrużeniem oka, choć w zwrotkach nie brakuje także szorstkich słów. Muzycznie cały numer jest flirtem rapu z rockowymi brzmieniami.

W teledysku "Lufy&Bomby" nie brakuje ironii, odnoszącej się do priorytetów i stylu życia pewnej części społeczeństwa . Jednocześnie zespół poprzez mocne brzmienia chce trafić ze swoim przekazem, do jak największej grupy słuchaczy.

Przeczytajcie też: Oszustwo "na policjanta". Rozpoznajesz ich?

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.