Trwa ładowanie...

W "jajku z niespodzianką" trzymali metamfetaminę. Policja zatrzymała obywateli Wietnamu

"Zdradziło ich zdenerwowanie"

Share
W "jajku z niespodzianką" trzymali metamfetaminę. Policja zatrzymała obywateli Wietnamu
d3n6z2i

Zarzut posiadania środków odurzających usłyszały cztery osoby zatrzymane w Piasecznie przez funkcjonariuszy policji. Wśród zatrzymanych znaleźli się dwaj obywatele Wietnamu.

Policjanci z wydziału kryminalnego w Piasecznie podczas służby zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn siedzących w zaparkowanym w Wólce Kosowskiej audi. - W chwili gdy policyjny radiowóz zbliżał się do audi, siedzący za kierownicą mężczyzna próbował odjechać. Jednak zdecydowana postawa policjantów doprowadziła do zatrzymania pojazdu oraz wylegitymowania - relacjonują mundurowi. I dodają, że niespokojne zachowanie obywateli Wietnamu wzmogło się w chwili podjęcia przez policjantów kontroli wnętrza samochodu.

Niepokój okazał się uzasadniony. Jeden z funkcjonariuszy postanowił odkręcić tzw. „jajko niespodziankę”. Tym razem niespodzianką okazały się dwie porcje metamfetaminy .

Obaj mężczyźni trafili do policyjnej celi. Po kilku godzinach do piaseczyńskiego aresztu trafiło kolejnych dwóch mężczyzn. Na ulicy Żytniej w Piasecznie policyjni wywiadowcy zatrzymali 34-latka, natomiast przy ulicy Sierakowskiego w ręce funkcjonariuszy wpadł 20-latek.

d3n6z2i

U obu mężczyzn mundurowi znaleźli również środki odurzające . Teraz ich sprawą zajmą się funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d3n6z2i

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3n6z2i
d3n6z2i