Trwa ładowanie...

W kwietniu finał mistrzostw świata World of Tanks! [WIDEO]

To prawdziwa gratka dla fanów eSportów

Share
W kwietniu finał mistrzostw świata World of Tanks! [WIDEO]
d30hui0

W dniach 4-6 kwietnia 2014 r. w Multikinie w Złotych Tarasach odbędzie się Wielki Finał międzynarodowego turnieju Wargaming.net League w grze World of Tanks. To duże wyróżnienie dla Polski - impreza odbędzie się u nas po raz pierwszy w historii. Impreza zostanie zorganizowana we współpracy z władzami miasta. Polskę reprezentować będzie zespół Lemming Train. O zwycięstwo zawalczy z trzynastoma innymi drużynami z całego świata.

Zawody potrwają trzy dni. Na podstawie rozgrywek wyłoniona zostanie ta najlepsza. Drużyny finałowe pochodzą z Polski, Rosji, USA, Korei Południowej, Chin, Wspólnoty Niepodległych Państw, Niemiec i Azji południowo-wschodniej.

d30hui0

Mistrzostwa World of Tanks rozpoczną się 4 kwietnia, w samo południe. W kolejnych dniach zawody rozpoczynać się będą o godz. 9:00. Finałowa rozgrywka odbędzie się 6 kwietnia po południu. Finał World of Tanks ma być otwarty dla publiczności.

World of Tanks to gra MMO typu free to play, w której gracze wcielają się w dowódców czołgów z okresu II wojny światowej. Produkcja studia Wargaming zyskała ogromną popularność, stając się jednym z najbardziej znanych tytułów e-sportowych. Do końca 2013 roku w grze zarejestrowano ponad 78 milionów kont. World of Tanks szczyci się również wpisem w Księdze Rekordów Guinessa, dzierżąc rekord w kategorii największej liczby osób grających jednocześnie na pojedynczym serwerze – 21 stycznia 2013 roku było to 190 541 graczy [Źródło: www.gry-online.pl ]

d30hui0

Podziel się opinią

Share
d30hui0
d30hui0