Trwa ładowanie...

W lipcu ominiemy Janki. Znikną korki w Raszynie?

Prace zakończą się 6 miesięcy przed terminem

Share
W lipcu ominiemy Janki. Znikną korki w Raszynie?
d31ow03

GDDKiA wystąpiła w piątek do Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego o pozwolenie na użytkowanie kluczowego odcinka Obwodnicy Janek Opacz-Paszków, aż do połączenia z DK-8. Strabag kończy prace sześć miesięcy przed terminem.

O sprawie poinformował na swojej stronie Jacek Kozłowski wojewoda mazowiecki. - Trwają ostatnie czynności wykończeniowe - malowanie oznakowań poziomych. Odbiory ruszają od poniedziałku, za dwa tygodnie audyt bezpieczeństwa i... pojedziemy całkiem nową, fantastyczną ekspresówką - napisał wojewoda.

Kozłowski wyraził też nadzieję, że roboty przy ostatnim fragmencie do połączenia z DK-7 w Sękocinie zakończą się tuż po wakacjach. - Ci, którzy jeżdżą w kierunku Grójca widzą błyskawiczny postęp prac - napisała polityk.

Koszt, budowanej przez Starbag inwestycji to 565 mln zł. Opisywana trasa to część ekspresowej drogi S8, która na odcinku od POW do węzła Paszków będzie miała aż po trzy pasy w każdą stronę.

d31ow03

O korkach, jakie tworzą się przy wjeździe do Warszawy od strony Krakowa lub Katowic krążą już legendy. Szczególnie dotyczy to Raszynie, gdzie można je zaobserwować niemal codziennie. Czy w lipcu się zakończą się utrudnienia w tym rejonie? Wielu kierowców na pewno otworzyłoby z tej okazji szampana.

W LIPCU OMINIEMY JANKI!!GDDKiA wystąpiła wczoraj do Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego o pozwolenie na uż...

d31ow03
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31ow03