Trwa ładowanie...

W Łomiankach grasuje ranny łoś. Przeskakuje ogrodzenie i wchodzi na posesje

Interweniowała straż miejska.

Share
W Łomiankach grasuje ranny łoś. Przeskakuje ogrodzenie i wchodzi na posesje
d1lb92v

Uwaga, mieszkańcy Łomianek! W okolicy grasuje ranny łoś, który próbował wejść na posesję. Sprawa zgłoszona została do straży miejskiej.

O zranionym zwierzęciu poinformował portal Lomianki.info."Przeskakuje przez ogrodzenia na posesje. Pognał w stronę ul. Wiślanej. Jest poraniony. Straż Miejska jest już poinformowana" - czytamy w internetowym poście.

Incydent potwierdza dyżurny Straży Miejskiej z Łomianek. Jak mówi w rozmowie z WawaLove.pl, łoś powiesił się na ogrodzeniu jednego z domów. Zwierzę zaklinowało się i zraniło metalem. Jednak zanim przyjechali funkcjonariusze, łoś zdążył się wyswobodzić i oddalić w stronę Wisły.

Straż miejska szukała łosia, ale nie udało się go nie znaleźć. - Jeżeli ranny padł to na pewno ktoś nam to zgłosi - usłyszała reproterka WawaLove.pl od dyżurnego.

d1lb92v

Warto podkreslic, że łoś jest rzadkim zwierzęciem objętym ochroną całoroczną. Może stanowić spore zagrożenie dla człowieka, bo jego poroże osiąga nawet 1,2 długości przy rozpiętości 2 m i wadze do 20 kg. Straż Miejska alarmuje: jeśli zobaczycie go u siebie, poinformujcie o tym odpowiednie służby.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl

Przeczytajcie również: "Mózg" z kwiatami w centrum miasta. "Symbolizuje ruiny Powstańczej Warszawy"

d1lb92v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lb92v
d1lb92v