Trwa ładowanie...
d1g25f8

W Łomiankach grasuje ranny łoś. Przeskakuje ogrodzenie i wchodzi na posesje

Interweniowała straż miejska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W Łomiankach grasuje ranny łoś. Przeskakuje ogrodzenie i wchodzi na posesje
d1g25f8

Uwaga, mieszkańcy Łomianek! W okolicy grasuje ranny łoś, który próbował wejść na posesję. Sprawa zgłoszona została do straży miejskiej.

O zranionym zwierzęciu poinformował portal Lomianki.info."Przeskakuje przez ogrodzenia na posesje. Pognał w stronę ul. Wiślanej. Jest poraniony. Straż Miejska jest już poinformowana" - czytamy w internetowym poście.

Incydent potwierdza dyżurny Straży Miejskiej z Łomianek. Jak mówi w rozmowie z WawaLove.pl, łoś powiesił się na ogrodzeniu jednego z domów. Zwierzę zaklinowało się i zraniło metalem. Jednak zanim przyjechali funkcjonariusze, łoś zdążył się wyswobodzić i oddalić w stronę Wisły.

d1g25f8

Straż miejska szukała łosia, ale nie udało się go nie znaleźć. - Jeżeli ranny padł to na pewno ktoś nam to zgłosi - usłyszała reproterka WawaLove.pl od dyżurnego.

Warto podkreslic, że łoś jest rzadkim zwierzęciem objętym ochroną całoroczną. Może stanowić spore zagrożenie dla człowieka, bo jego poroże osiąga nawet 1,2 długości przy rozpiętości 2 m i wadze do 20 kg. Straż Miejska alarmuje: jeśli zobaczycie go u siebie, poinformujcie o tym odpowiednie służby.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl

Przeczytajcie również: "Mózg" z kwiatami w centrum miasta. "Symbolizuje ruiny Powstańczej Warszawy"

d1g25f8

Podziel się opinią

Share
d1g25f8
d1g25f8