Trwa ładowanie...

W piątek startują juwenalia na Uniwersytecie Warszawskim

W piątek wstęp wolny, w sobotę bilety dla studentów po 35 zł, a dla pozostałych po 55 zł.

Share
W piątek startują juwenalia na Uniwersytecie Warszawskim
d3cp02j

W piątek zaczyna się wielkie studenckie święto – "jUWenalia". Koncerty otwierające Juwenalia Uniwersytetu Warszawskiego odbędą się 6 i 7 maja na Kampusie Głównym.

- Jeśli długi majowy weekend nie dostarczył Wam wystarczającej ilości wrażeń, to jUWenalia są świetną okazją, by to nadrobić! - zachęcają władze Uniwersytetu Warszawskiego. Już w ten piątek i sobotę ze sceny na Kampusie Głównym UW będziecie mogli usłyszeć najnowsze polskie brzmienia.

W piątkowy poranek i popołudnie Kampusem Głównym zawładnęły Orientalia i Miasteczko Akademickie, które zabrały uczestników w 6-godzinną podróż dookoła świata. Odwiedzimy Azję, Amerykę Południową, Francję i USA, a to tylko od 10 do rozpoczęcia koncertów. Na "jUWenaliowej" scenie zagrają Rebeka, Kamp!, Taco Hemingway i Fisz Emade Tworzywo, którzy rozgrzeją publiczność w piątkowy wieczór. To jednak nie wszystko. Ci, dla których piątkowe emocje to za mało, nie będą zawiedzeni, bo już w sobotę scenę "jUWenaliów" przejmą rockowe brzmienia. Zagra Hanza, OCN, Happysad i tradycyjnie, już po raz 22, Kult!

W piątek wstęp wolny, w sobotę bilety dla studentów po 35 zł, a dla pozostałych po 55 zł. W sobotę do 19:30 wstęp wolny dla studentów UW. Impreza rozpoczęła się w piątek o godz. 10.00.

d3cp02j
d3cp02j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3cp02j
d3cp02j