Trwa ładowanie...
d1zignc

W pustostanie znaleziono zwłoki! [WIDEO]

"Podejrzany już w rękach policji"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W pustostanie znaleziono zwłoki! [WIDEO]
d1zignc

Mokotowscy funkcjonariusze zostali powiadomieni, że na terenie jednego z pustostanów zostało znalezione ciało mężczyzny. Na miejscu natychmiast pojawili się policjanci oraz załoga pogotowia ratunkowego. Rany, które odkryto, mogły świadczyć o tym, że padł on ofiarą morderstwa.

Mundurowi z grupy dochodzeniowo-śledczej ustalili tożsamość mężczyzny. Dzięki zebranym informacjom dotarli do osoby, która mogła mieć związek z jego śmiercią. Arkadiusz G. trafił w ręce funkcjonariuszy zwalczających przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu cztery godziny później. W mieszkaniu 41-latka mundurowi zabezpieczyli między innymi nóż, którym mogła zostać zraniona ofiara.

Przeczytajcie też: Rozbito dużą grupę przestępczą

d1zignc

Ustalono m.in., że obaj mężczyźni spożywali dzień wcześniej alkohol. Podczas tego spotkania doszło prawdopodobnie do sprzeczki, podczas której 41-latek rzucił się z pięściami na swojego współtowarzysza, a potem zaatakował go nożem. Arkadiusz G. został już doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut za zabójstwo. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

d1zignc

Podziel się opinią

Share
d1zignc
d1zignc