Trwa ładowanie...
d2hnjra

W rejs do Serocka tylko z Żerania

Powodem po raz kolejny jest zbyt niski poziom wody w Wiśle.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W rejs do Serocka tylko z Żerania
d2hnjra

Wisła znów spłatała psikusa miłośnikom wypoczynku na wodzie, którzy chcą się wybrać w najbliższy weekend na rejs wycieczkowy do Serocka. Z powodu zbyt niskiego poziomu wody statek będzie wypływał z Żerania.

Poziom wody w Wiśle jest tak niski, że statek nie mógłby przepłynąć przez próg w żerańskiej śluzie. Dlatego w czasie najbliższych rejsów, czyli dziś, w sobotę i w niedzielę będzie zabierał pasażerów do Serocka z Żerania. Czekać będzie na nich już poza śluzą, w okolicach przystanku autobusowego Zakłady Zbożowe 02 na ul. Płochocińskiej.

Pasażerowie, którzy mają wykupione bilety na rejsy w tych dniach, zostaną dowiezieni na Żerań bezpłatnym autobusem. Autobus będzie odjeżdżał z pętli autobusowej przy Torwarze o godz. 9.00.

d2hnjra

Rejsy także będą się kończyły na Żeraniu. Pasażerowie stamtąd również zostaną bezpłatnie dowiezieni na Torwar. Autobus będzie odjeżdżał z przystanku Zakłady Zbożowe 02 ok. godz. 17.45. W drodze powrotnej autobus będzie się dodatkowo zatrzymywał na przystankach: Żerań FSO 03 oraz Most Gdański 01.

Przeczytaj też:

d2hnjra

Podziel się opinią

Share
d2hnjra
d2hnjra