Trwa ładowanie...

W sobotę złożysz wniosek o Kartę warszawiaka

Sprawdź, gdzie!

Share
W sobotę złożysz wniosek o Kartę warszawiaka
d1sgy2v

Aby usprawnić wyrabianie Kart warszawiaka i młodego warszawiaka, *Wydziały Obsługi Mieszkańców będą pracowały również 25 stycznia. *Placówki w dzielnicach w najbliższą sobotę będą otwarte od godz. 8:00 do 16:00. Będzie można w nich załatwić wszelkie formalności.

W pozostałe dni tygodnia Wydziały Obsługi Mieszkańców są czynne w godz. 8:00-18:00 (poniedziałek) oraz 8:00-16:00 (wtorek-piątek) - z wyjątkiem punktu na Bemowie , którego godziny pracy, od 20 do 24 stycznia, zostały wydłużone do godz. 20:00.

Wszelkie sprawy związane z kartami można załatwić też w POP-ach ZTM ( wykaz i godziny pracy%20 ) ).

d1sgy2v

Karta warszawiaka i Karta młodego warszawiaka, działająca na bazie elektronicznego nośnika biletów (na obowiązujące karty jest naklejany specjalny hologram), przysługuje mieszkańcom, którzy rozliczyli podatek dochodowy od osób fizycznych (PIT)
w stolicy.

Posiadacze kart oprócz zniżek na bilety komunikacji miejskiej, mogą korzystać również z ulg w placówkach kulturalnych i sportowych, oraz specjalnych zniżek i preferencji przyznanych przez podmioty gospodarcze. Czytaj więcej: Katalog zniżek dla posiadaczy Karty Warszawiaka!

d1sgy2v

Podziel się opinią

Share
d1sgy2v
d1sgy2v