Trwa ładowanie...

W ten weekend Dni SGGW

Warszawska Konferencja Akwarystyczna, pokaz zwierząt występujących w filmach i reklamach, wystawa dawnego sprzętu sportowego, V Zawody Drwali, prezentacja hodowli alpak i inne atrakcje

W ten weekend Dni SGGW
d3ez9mp

Warszawska Konferencja Akwarystyczna, pokaz zwierząt występujących w filmach i reklamach, wystawa dawnego sprzętu sportowego, V Zawody Drwali, prezentacja hodowli alpak i inne atrakcje.Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego zaprasza na tegoroczne Dni SGGW, które odbędą się 23 i 24 maja (piątek i sobota) i wpisują się w uroczyste obchody 200-lecia SGGW.

Odwiedzający w tych dniach tę uczelnię będą mogli nie tylko oglądać stoiska wydziałowe, ale także wezmą udział w wielu atrakcjach przygotowanych przez studentów. Na centralnym placu uczelnianego kampusu odbędzie się mnóstwo pokazów i występów artystycznych uczelnianych zespołów. Będzie także mini zoo, pokazy wielu różnych zwierząt, w tym hodowli alpak.

d3ez9mp

W trakcie Dni SGGW uczelnia zorganizuje konkursStart po indeks”, w którym wezmą udział tegoroczni maturzyści. Uczestnicy konkursu napiszą testy z wybranego przedmiotu (biologia, chemia, matematyka, geografia, historia, fizyka). Osiemnaście osób – zdobywcy pierwszych trzech miejsc z poszczególnych przedmiotów – otrzyma indeksy Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Program piątkowych wydarzeń znajdziecie TUTAJ , a sobotnich TUTAJ .

d3ez9mp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ez9mp