Trwa ładowanie...

W Warszawie kręcą serial o zombie! [WIDEO]

Post-apokaliptyczna stolica i żywe trupy. Zdjęcia będą kręcone m.in. na Pradze Północ i Mokotowie

Share
W Warszawie kręcą serial o zombie! [WIDEO]
d10fois

Cywilizowany świat legł w gruzach od nieznanej, bardzo niebezpiecznej choroby, która zdziesiątkowała ludzkość. Większość populacji zmieniła się w krwiożercze bestie, które potrafią działać w grupie, lecz ich zdolności opierają się na zwierzęcym instynkcie przetrwania, a nie na rozumie. - taki scenariusz posiada wiele filmów lub seriali o zombie. Tym razem jednak akcja filmu dzieje się w Warszawie!

Serial „Horda” to projekt, który powstaje właśnie w naszej stolicy. Zdjęcia będą kręcone m.in. przy Bokserskiej, Kawęczyńskiej, na Ursusie, Mokotowie, a nawet na podwarszawskich polach - żeby było widać charakterystyczne dla Warszawy budowle.

Sezon pierwszy będzie liczył osiem odcinków, które będą łączyć ze sobą historie wielu bohaterów. Każdy odcinek trwać będzie około 15 minut. Scenariusz każdego odcinka podzielony jest na trzy akty, które można uznać za wstęp, rozwinięcie i zakończenie. W sumie, z ośmiu odcinków pierwszego sezonu, powstaną dwadzieścia cztery akty.

d10fois

Serial będzie dostępny za darmo, w internecie. Premiera przewidziana jest na wrzesień 2014. Zdjęcia rozpoczną się już w okolicach maja. Cała ekipa robi to z pasji, zupełnie za free. Skąd więc biorą pieniądze? M.in. od widzów. Film można wesprzeć na TEJ stronie. Na fanpejdżu serialu można śledzić prace nad filmem.

Zobaczcie trailer!

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d10fois

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10fois
d10fois