Trwa ładowanie...

W Warszawie kręcą serial o zombie! [WIDEO]

Post-apokaliptyczna stolica i żywe trupy. Zdjęcia będą kręcone m.in. na Pradze Północ i Mokotowie

W Warszawie kręcą serial o zombie! [WIDEO]
d4bd7oh
d4bd7oh

Cywilizowany świat legł w gruzach od nieznanej, bardzo niebezpiecznej choroby, która zdziesiątkowała ludzkość. Większość populacji zmieniła się w krwiożercze bestie, które potrafią działać w grupie, lecz ich zdolności opierają się na zwierzęcym instynkcie przetrwania, a nie na rozumie. - taki scenariusz posiada wiele filmów lub seriali o zombie. Tym razem jednak akcja filmu dzieje się w Warszawie!

Serial „Horda” to projekt, który powstaje właśnie w naszej stolicy. Zdjęcia będą kręcone m.in. przy Bokserskiej, Kawęczyńskiej, na Ursusie, Mokotowie, a nawet na podwarszawskich polach - żeby było widać charakterystyczne dla Warszawy budowle.

Sezon pierwszy będzie liczył osiem odcinków, które będą łączyć ze sobą historie wielu bohaterów. Każdy odcinek trwać będzie około 15 minut. Scenariusz każdego odcinka podzielony jest na trzy akty, które można uznać za wstęp, rozwinięcie i zakończenie. W sumie, z ośmiu odcinków pierwszego sezonu, powstaną dwadzieścia cztery akty.

d4bd7oh

Serial będzie dostępny za darmo, w internecie. Premiera przewidziana jest na wrzesień 2014. Zdjęcia rozpoczną się już w okolicach maja. Cała ekipa robi to z pasji, zupełnie za free. Skąd więc biorą pieniądze? M.in. od widzów. Film można wesprzeć na TEJ stronie. Na fanpejdżu serialu można śledzić prace nad filmem.

Zobaczcie trailer!

d4bd7oh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bd7oh