Trwa ładowanie...
d4516jw
pies

W Warszawie powstała myjnia dla psów!

Samoobsługowa. Każdy kto przygarnie czworonoga ze schroniska może umyć go za darmo!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W Warszawie powstała myjnia dla psów!
d4516jw

- Ponieważ nie jest nam obojętny los zwierząt w warszawskich schroniskach, chcemy pomóc właścicielom i ich nowym przyjaciołom w pierwszych dniach wspólnej przygody. -piszą właściciele pierwszej w Warszawie samoobsługowej myjni dla psów "Czysty Pies". Każdy, kto chce skorzystać z takiej myjni, sam decyduje, który program mycia wybrać i ile zapłacić. Każdy kto przygarnie czworonoga ze schroniska może umyć go za darmo, jeśli przyniesie zaświadczenie ze schroniska. Lista schronisk współpracujących wkrótce pojawi się na stronach "Czystego Psa".

Na mycie można się umówić telefonicznie lub po prostu przyjść. W myjni używane są wyłącznie produkty hypoalergiczne. Koszt (w zależności od wybranego programu i wielkości psa) wynosi od 5 do 25 zł. Warto zabrać swój ręcznik, wówczas suszenie trwa krócej.

- Czy wiesz, że słuchawka prysznicowa emituje ultradźwięki? Dla psów są one nieprzyjemne, dlatego w naszej słuchawce zredukowaliśmy ich poziom do minimum - chwalą się właściciele "Czystego Psa". To nie jedyny luksus. Do kąpieli używana jest woda o temperaturze 39 °C!

Myjnia samoobsługowa "Czysty Pies"
Ul. Kniaźnina 8 (Żoliborz, w pobliżu pl. Wilsona)
Godz. otwarcia: 9:00-21:00 7 dni w tygodniu
STRONA internetowa

d4516jw
d4516jw

Podziel się opinią

Share

d4516jw

d4516jw