Trwa ładowanie...

W Warszawie powstanie Google Campus!

To świetna wiadomość dla polskich startupowców!

W Warszawie powstanie Google Campus!
d164rq6
d164rq6

Eric Schmidt, prezes rady Google, podczas spotkania z premierem Donaldem Tuskiem, omówił plan uruchomienia w Warszawie Google Campus, nowoczesnego ośrodka dla startupów technologicznych. Warszawski Campus zostanie otwarty w pierwszej połowie 2015 r. Campus w Warszawie będzie trzecim takim ośrodkiem firmy Google na świecie po Londynie i Tel Avivie.

Jest to cześć z działań Google w ramach ogłoszonego dzisiaj programu wsparcia innowacyjności i przedsiębiorczości w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. To świetna wiadomość dla polskich startupowców!

d164rq6

Jesteśmy dumni z tego, że społeczność startupowa tak dynamicznie rozwija się w Polsce, a także tutaj, w Warszawie. Mamy nadzieję, że warszawski Campus pomoże w rozwoju technologicznych przedsiębiorstw, wzmocni ekosystem startupów i zachęci do rozwoju innowacyjności w Polsce - powiedział Eric Schmidt. Odwiedził on Polskę w związku z obchodami 25-lecia wolnej Polski. Była to jego pierwsza wizyta w Polsce.

W kwietniu br. Google nawiązał również współpracę z Uniwersytetem Warszawskim, który dzięki grantowi w wysokości 1 mln USD uruchomił Digital Economy Lab, interdyscyplinarny ośrodek badawczy zajmujący się badaniami nad gospodarką cyfrową i budowaniem nowoczesnych kompetencji cyfrowych Polaków.

d164rq6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d164rq6