Trwa ładowanie...

W Warszawie trwają zdjęcia do "7 dni" Smarzowskiego

W roli głównej występuje Bartłomiej Topa. Towarzyszą mu Jacek Braciak, Arkadiusz Jakubik i Marcin Dorociński.

W Warszawie trwają zdjęcia do "7 dni" Smarzowskiego
d2wsmgm
d2wsmgm

"7 dni" będzie policyjnym kryminałem. Jest realizowany na podstawie scenariusza Wojciecha Smarzowskiego. Bohaterami filmu są policjanci drogówki - siedmiu kolegów, których łączy praca, ale również przyjaźń. Akcja filmu toczy się w Warszawie.Jak mówi reżyser, wszystko rozpoczyna się na tylnym siedzeniu samochodu, a kończy w Brukseli. Siedmiu policjantów odpowiada siedmiu grzechom głównym. Każdy z nich odpowiada za jeden grzech. Scenariusz czekał na realizację dwa lata.

Do pracy w nowym filmie Smarzowski zaprosił aktorów, z którymi już wcześniej współpracował. Na ekranie zobaczymy zatem Bartłomieja Topę, Arkadiusza Jakubika, Marcina Dorocińskiego, Jacka Braciaka, Eryka Lubosa, Mariana Dziędziela czy Julię Kijowską.

Autorem zdjęć jest Piotr Sobociński jr. Kostiumami zajmuje się Katarzyna Lewińska, za charakteryzację odpowiada Ewa Drobiec, a za scenografię - Joanna Macha. Autorem muzyki będzie Mikołaj Trzaska, a montażem zajmie się Paweł Laskowski. Zdjęcia rozpoczęły się 18 lutego i potrwają do 22 kwietnia.

Premierę przewidziano na wiosnę 2013 roku.

d2wsmgm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wsmgm