ycipk-3z3vo6

W Warszawie zaginął 12-latek. Ktoś go widział?

W dniu zaginięcia ubrany był w granatowy t-shirt i granatowe dresy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W Warszawie zaginął 12-latek. Ktoś go widział?
ycipk-3z3vo6

Chłopiec wyszedł we wtorek z domu i do tej pory nie wrócił. Policja prosi o pomoc w jego poszukiwaniach.

"Policjanci z zespołu ds. poszukiwań i identyfikacji osób wydziału dw. z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu Komisariatu Policji Warszawa Ursynów poszukują 12-letniego Jonathana Nieradko, który w dniu 16 maja 2017r ok godz. 17.30 wyszedł z mieszkania w Warszawie przy ul. Nowoursynowskiej i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Miejsce jego pobytu nie jest znane. Każdy, kto mógł widzieć zaginionego lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jego pobytu, proszony jest o kontakt z Policją" - czytamy na stronie policji.

Chłopiec ma 160 cm wzrostu, jest tęgiej budowy ciała, ma ciemne oczy, ciemne długie proste włosy w kolorze brązowym, mały nos i pełne uzębienie. Nie posiada znaków szczególnych. W dniu zaginięcia ubrany był w granatowy t-shirt i granatowe dresy.

ycipk-3z3vo6

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Jonathana proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Ursynów przy ul. Janowskiego 7, tel. 22 601 68 78 lub 22 603 15 71, lub najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112 i 997. Informacje można również przekazywać na adres oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl

Przeczytaj też: Pobił i spryskał gazem dziewczynę i chłopaka, bo rozmawiali po ukraińsku

Podziel się
ycipk-3z3vo6
ycipk-3z3vo6
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3z3vo6