Trwa ładowanie...

W weekend dwa Targi Śniadaniowe!

Na Żoliborzu i Woli. Zdrowa żywność, wspólne jedzenie i produkty najwyższej jakości

W weekend dwa Targi Śniadaniowe!
dr601ti
dr601ti

Targ Śniadaniowy to cykliczne wydarzenie, które odbywa się w weekendy na terenia Żoliborza i Woli. Najbliższe odbędą się 22 i 23 listopada.

- Pragniemy stworzyć możliwość zakupu zdrowej żywności i zjedzenia posiłków w specjalnie aranżowanych jadalniach. Chcemy na nasze śniadania dostarczyć produkty najwyższej jakości i razem z Państwem stworzyć ciepłą i relaksującą atmosferę tego wydarzenia. - zachęcają organzatorzy, którzy stawiają przede wszystkim na jakość produktów oraz jak najkrótszą ich drogę od producenta na śniadaniowy stół.

Co nas czeka? Zakup świeżych warzyw i owoców, przetworów mięsnych i nabiałowych, oraz tradycyjnych i regionalnych produktów od lokalnych producentów. Wspólny posiłek z przyjaciółmi - śniadania z możliwością zjedzenia przy stołach w jadalni wewnątrz, oraz na zewnątrz. Spotkanie z organizacjami zajmującymi się świadomym i zdrowym stylem życia, warsztaty.

22 listopada - Targ Śniadaniowy na terenie Gimnazjum nr 55 przy Alei Wojska Polskiego 1a.
23 listopada - Targ Śniadaniowy w Hali Sportowej OSiR, ul Redutowa 37

Informacje dla dostawców i kooperatyw: adres e-mail: wystawcy@targsniadaniowy.pl. Współpraca, projekty dodatkowe, warsztaty: wspolpraca@targsniadaniowy.pl.

dr601ti
dr601ti
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dr601ti