Trwa ładowanie...
d32f9zo

W weekend spore utrudnienia na drogach

Zamknięty przejazd kolejowy na Marsa, prace na Głębockiej, remont torów kolejowych na Bemowie
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W weekend spore utrudnienia na drogach
d32f9zo

Na duże zmiany muszą przygotować się mieszkańcy Rembertowa. W sobotę i niedzielę (od 6 września od ok. godz. 23:00 do 9 września ok. godz. 4:00 rano) zamknięty będzie przejazd kolejowy na ul. Marsa. Kolejarze będą remontowali przejazd na torach linii podmiejskiej. Podobne utrudnienia będą w tym miejscu także w 14 i 15 września. Samochody zostaną skierowane na objazd ulicami Strażacką i Żołnierską. Linia autobusowa 115 zostanie skierowana na trasę skróconą, do przystanku PKP Rembertów i będzie kursowała według specjalnego rozkładu jazdy. Uruchomiona zostanie linia zastępcza Z15, która będzie kursowała na trasie: Mokry Ług – Czwartaków – al. Sztandarów – rondo gen. Fieldorfa – al. gen. Chruściela – Cyrulików – Rembertów-Kolonia.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad kontynuuje prace przy wiadukcie na ul. Głębockiej. Od godz. 8:00 w sobotę 7 września do niedzieli, 8 września do godz. 16.00 zamknięta dla ruchu będzie południowa jezdnia trasy głównej S8 w rejonie węzła Głębocka (w kierunku Marek). Kierowcy będą poruszali się po równoległej jezdni zbiorczo-rozprowadzającej.

Tramwaje Warszawskie w sobotę i niedzielę będą remontowały tory na ul. Powstańców Śląskich. Te roboty trwają już od dłuższego czasu, ale dotychczas były prowadzone nocami. Ekipy remontowe przewieszą także sieć trakcyjną na nowy słup (ostatniego dnia sierpnia samochód dostawczy uszkodził słup trakcyjny na tyle, że konieczne było ustawienie tymczasowej konstrukcji) oraz przeprowadzą dodatkowe prace na pętli Górczewska.

d32f9zo

Tramwaje nie będą jeździły na odcinku od Cmentarza Wolskiego do ul. Górczewskiej od 7 września od ok. godz. 1:00 do 9 września do ok. godz. 3:00. W czasie prac, trasy linii 10 i 26 zostaną skrócone do pętli Cm. Wolski. Linia 8 zostanie skierowana na trasę zastępczą do pętli Marymont, a kursowanie linii 27 zostanie zawieszone. Na ulice wyjadą autobusy zastępczej linii Z-6, które będą jeździły trasą: Cm. Wolski – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – Os. Górczewska.

d32f9zo

Podziel się opinią

Share
d32f9zo
d32f9zo