Trwa ładowanie...

W weekend utrudnienia na stacji metra Plac Wilsona

"Prace przy instalacji systemu informacji dotykowej"

W weekend utrudnienia na stacji metra Plac Wilsona
d9sktbn
d9sktbn

W sobotę, 21 listopada nieczynne będą wyjścia i wejścia na stację metra Plac Wilsona znajdujące się bezpośrednio przy placu Wilsona. W niedzielę, 22 listopada zamknięte zaś będą wyjścia i wejścia zlokalizowane przy Urzędzie Dzielnicy Żoliborz - poinformował Zarząd Transportu Miejskiego .

Utrudnienia spowodowane są pracami przy instalacji systemu informacji dotykowej dla osób niewidomych. Jak dodaje ZTM, również podczas kolejnych weekendów będą występowały podobne utrudnienia. Tym razem na stacjach Pole Mokotowskie i Politechnika.

W najbliższy weekend 21-22 listopada system informacji dotykowej będzie montowany na stacji metra Plac Wilsona. W sobotę 28 listopada – nieczynne wyjścia i wejścia na stację Pole Mokotowskie znajdujące się przy ulicy Rakowieckiej. Zamknięte będą także windy. W niedzielę, 29 listopada, również na stacji Pole Mokotowskie – nieczynne będą wyjścia i wejścia na stację znajdujące się bliżej ulicy Batorego.

d9sktbn

Politechnika. W sobotę, 5 grudnia – nieczynne wyjścia i wejścia na stację znajdujące się przy al. Armii Ludowej oraz windy. Niedziela, 6 grudnia – nieczynne wyjścia i wejścia na stację znajdujące się przy ulicy Nowowiejskiej.

d9sktbn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9sktbn