Trwa ładowanie...
d31ph31

W Wilanowie powstał plac zabaw dla psów

Na blisko 1000 m2 ogrodzonego terenu na pupili czekają m.in. slalom, równoważnia, kładka, tuby, regulowane drążki do skoków
Share
W Wilanowie powstał plac zabaw dla psów
d31ph31

Na Plaży Wilanów powstał plac zabaw dla psów! W Polsce jest około 7 milionów psów. Wiele z nich żyje w miastach, nie mając dostępu do wolnego wybiegu. Każdy z psów marzy o swobodnym spacerze bez smyczy, a takich miejsc jest w Warszawie niewiele - mówią twórcy nowego miejsca, firma Butcher’s Pet Care oraz Dzielnica Wilanów m.st. Warszawy.

Na blisko 1000 m2 ogrodzonego terenu na pupili czekają m.in.* slalom, równoważnia, kładka, tuby, regulowane drążki do skoków*, a wszystkie urządzenia przeznaczone do zabaw sprawią frajdę nawet amatorom. Plac ma wydzieloną sekcję dla mniejszych piesków, aby mogły one bawić się w gronie podobnych do siebie wzrostem i temperamentem czworonożnych przyjaciół, na dostosowanych do swojego wzrostu urządzeniach.

Zobacz także: W Warszawie powstała myjnia dla psów!

d31ph31

Właściciele powinni zabrać ze sobą wodę do picia dla pupili oraz zachować zdrowy rozsądek, np. nie przynosić zabawek, czy jedzenia, które mogą powodować spięcia.* Plac zabaw Wilanów Dog Park, znajduje się na przy ulicy Wilanowskiej na zbiegu ulicy Przyczólkowej i Wilanowskiej*. Wejście od alei Wilanowskiej. Dla zmotoryzowanych: jadących z centrum ul. Wiertniczą można zaparkować za plażą Wilanów przy ulicy Klimczaka, na parkingu przy ul. Kostki Potockiego, lub dla jadących aleją Wilanowską przy ulicy Kieślowskiego.

UWAGA: jak poinformowali nas twórcy miejsca, plac zabaw dla psów będzie dostępny dla czworonożnych gości dopiero za tydzień!

Zobacz także: Najpiękniejszy goryl świata opuszcza Warszawę! (ZDJĘCIA)

d31ph31

Podziel się opinią

Share
d31ph31
d31ph31