Trwa ładowanie...

Wakacje w mieście – wypocznij w Studio Sante

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami! Ale czy trzeba wyjeżdżać z Warszawy, by wypocząć? Jak spędzać wakacje w stolicy? Całodzienne pobyty w Studio Sante – unikatowym SPA & Wellness to coś dla osób, które potrzebują relaksu, regeneracji i wyciszenia emocji. Jaki rodzaj wypoczynku oferuje Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55 A?

Share
Wakacje w mieście – wypocznij w Studio Sante
Źródło: Materiały prasowe
d1tx8hr

Uzdrowisko w środku miasta

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie daje możliwość skorzystania z naprawdę unikatowych atrakcji, takich jak: kąpiele w basenie rekreacyjnym czy jacuzzi krzemowym i solankowym z krystalicznie czystą wodą o aksamitnej miękkości.

Na miłośników saunowania czeka – oprócz sauny fińskiej, biosauny i łaźni parowej – japońska sauna skalna Ganbanyoku, gdzie wypoczywamy na rozgrzanych wulkanicznych płytach z Hokkaido w Japonii.

Studio Sante to uzdrowisko z prawdziwego zdarzenia – posiada grotę solną z tężnią z solanką z Konstancina oraz Goldarium – komnatę z czystego złota. Po spędzeniu kilku godzin w strefie saun i basenów poczujemy się jak nowo narodzeni!

d1tx8hr

Zamiast na Bali, przyjedź do SPA

Nie musisz już lecieć na Bali, by doświadczyć prawdziwego masażu balijskiego. W Studio Sante pracują rodowite Balijki, które sztukę masaży orientalnych doskonaliły w swojej ojczyźnie.

Masaż balijski (także w wersji na cztery ręce), tajski, shiatsu, refleksologia, lomi-lomi pomoże odzyskać energię, oddalić stres i zapomnieć o zmęczeniu. Studio Sante ma także bogatą ofertę zabiegów anty-aging na twarz, rytuałów wellness na ciało i nowoczesnych terapii.

Całodzienny pobyt w strefie saun i basenów wraz z dodatkowymi zabiegami w SPA zapewnia głęboką odnowę organizmu, pełne odprężenie i zastrzyk energii. Goście mogą wybrać zabiegi, których najbardziej potrzebują lub skorzystać z gotowych pakietów SPA. Do zobaczenia w wakacje w Studio Sante!

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie zaprasza!

  • kameralna strefa saun i basenów
  • kapsuła floatingowa
  • masaże orientalne
  • zabiegi anty-aging na twarz
  • rytuały wellness na ciało
  • diagnostyka i terapie
  • Bistro Sante

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie
ul. Jagiellońska 55 A
00-330 Warszawa

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam maila na adres: wawalove@grupawp.pl lub wejdź na stronę dziejesie.wp.pl

d1tx8hr

Podziel się opinią

Share
d1tx8hr
d1tx8hr