Trwa ładowanie...

Walentynkowa Karta Miejska

„Łączymy ludzi – zmniejszamy odległości”

Share
Walentynkowa Karta Miejska
dr4le29

Nawet ludzie w ZTM-ie myślą o miłości. 14 lutego, z okazji Walentynek, w dniach* od 7 lutego do 7 marca pasażerowie będą mogli wyrobić specjalną Warszawską Kartę Miejską*. Awers karty został zaprojektowany w kolorze czerwonym, a jego głównym elementem jest hasło „Łączymy ludzi – zmniejszamy odległości”.

Walentynkową Warszawską Kartę Miejską można będzie wyrobić we wszystkich Punktach Obsługi Pasażerów lub korzystając ze strony internetowej ZTM , w zakładce „osobista WKM”.

Spersonalizowaną WKM Zarząd Transportu Miejskiego wprowadził w 2008 roku. Na rewersie karty standardowo znajduje się miejsce na imię i nazwisko użytkownika. Na awersie przygotowano miejsce na imię, nazwisko i zdjęcie pasażera oraz specjalną grafikę. Dodatkowo, korzystając z kreatora kart, znajdującego się na stronie internetowej, można zaprojektować własny, niepowtarzalny awers.

dr4le29

Dotychczas ZTM wydał kilka limitowanych serii kart okolicznościowych, m.in. z okazji roku Fryderyka Chopina, 20-lecia ZTM oraz Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012.

dr4le29
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dr4le29
dr4le29